Гарантійне Обслуговування

Як наслідок плідної співпраці з нашим партнером компанією "ІТ-Сервіс Груп" ми являємось сертифікованою точкою прийому гарантійних товарів незалежно від місця придбання

Умови гарантії

1. Гарантія дійсна тільки при наявності Гарантійного талону, заповненого належним чином - з зазначенням дати продажу, терміну гарантії та печаткою фірми-продавця.

2. Безкоштовний ремонт здійснюється тільки протягом терміну гарантії, вказаного в Гарантійному талоні.

3. Серійний номер та модель виробу повинні відповідати зазначеним у Гарантійному талоні.

4. Виріб знімається з гарантії за таких умов: у разі порушення правил експлуатації, окреслених в Інструкції по експлуатації; наявні сліди стороннього втручання або спроби ремонту виробу у сторонньому сервісному центрі; виявлено несанкціоновані зміни конструкції або схеми виробу, за виключенням випадків, обумовлених в Інструкції по експлуатації; якщо апаратура, призначена для роботи в побутових умовах, використовувалась з виробничою чи професійною метою; використання в пристроях зчитування інформації типу (CD-ROM,DVD-ROM і ін.) неякісних носіїв інформації, що призводять до виникнення пошкоджень механіки пристрою.

5. Гарантія не поширюється на такі несправності: механічні пошкодження; теплове пошкодження; пошкодження, викликані попаданням в середину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах; пошкодження, викликані стихійним лихом та побутовими факторами; пошкодження, викликані невідповідністю Державним стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, кабельних мереж та інших зовнішніх факторів; пошкодження, викликані застосуванням нестандартних витратних матеріалів та запчастин.

6. Гарантія не поширюється на витратні матеріали (картриджі, друкуючі головки та ін.), послідовні та паралельні порти, маніпулятори ""Mouse"".

7. Сервісний центр не несе відповідальності за збереження інформації на жорстких дисках та інших носіях інформації.

8. На блоки живлення та акумуляторні батареї, які входять в комплектацію виробу, гарантія 6 місяців або згідно з умовами виробників.

9. Додаткові умови гарантії визначає виробник і залишає за собою право на їх зміну.


Умови прийняття на гарантію


1. Виріб приймається на гарантійний ремонт тільки при наявності повної комплектації (гарантійного талону, оригінальної упаковки та ін.).

2. Сервісний центр не приймає пристрої, які повинні ремонтуватися на авторизованих сервісних центрах виробників, за умови наявності такого сервісного центру в регіоні (наприклад LG, Samsung та ін.). Перелік авторизованих сервісних центрів розміщений на сайтах виробників або в оригінальних гарантійних талонах. При необхідності за додатковою інформацією звертайтеся до нашого сервісного центру.

3. Сервісний центр не видає виріб з ремонту без наявності у клієнта КВИТАНЦІЇ. При здачі виробу до нашого сервісу отримайте від менеджера по прийому квитанцію!